Recensie: Alice Hemming & Nicola Slater – De pompoendief

Recensie: Alice Hemming & Nicola Slater – De pompoendief


Eekhoorn snapt er niks van! Met een beetje hulp van Vogel heeft Eekhoorn prachtige pompoenen gekweekt. Maar elke keer als hij niet kijkt… verdwijnt er een pompoen!
Een pompoendief steelt al zijn pompoenen!
Kan Eekhoorn dit mysterie oplossen voordat alle pompoenen voorgoed verdwenen zijn?

ISBN: 9789048323593 – Veltman Uitgevers – Aantal pagina’s: 32 – Prentenboek


*****

5 van de 5 sterren — Eline


Start scrollen!

Vanaf hier weet je binnen één minuut of dit boek bij je past.

Recensie in één zin

‘Een spannend en grappig prentenboek met een mysterieus randje.’

Verhaallijn

*****

De pompoendief vertelt het verhaal van Eekhoorn en Vogel. Samen gaan ze in de moestuin verschillende groenten zaaien, waaronder pompoenen. Daarna moeten ze heel geduldig wachten totdat er pompoenen komen. Na een poosje zijn er maar liefst vijf pompoenen. Steeds wanneer Eekhoorn even niet kijkt, verdwijnt er een pompoen. Eekhoorn gaat op onderzoek uit om de pompoendief te pakken voordat alle pompoenen op zijn.
— Eline

Illustraties

*****

De illustraties in De pompoendief zijn kleurrijk en geven het boek een vrolijke uitstraling. Wanneer Eekhoorn op jacht is naar de dief, zijn de illustraties wat donkerder en dat zorgt voor een spannende sfeer. De illustraties zijn speels doordat ze soms over de gehele spread zijn, soms zo groot als een pagina en soms zie je meerdere kleine illustraties per pagina.
— Eline

Stukje uit het boek

Voor wie is het boek?

De pompoendief is geschikt om voor te lezen aan kinderen vanaf vier jaar.

Voor meisjes of jongens?

meisje-of-jongen-1

50%

50%

Type verhaal?

1 lang verhaal
dikke-pil

Ook gelezen? Hoeveel sterren krijgt dit boek van jou?

 


boekiewoogie-beeldmerk


+ Er zijn nog geen reacties

Reactie toevoegen

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.