Recensie: Joni Bosch & Aiko Graven – Lieve Lies op zomerkamp

Recensie: Joni Bosch & Aiko Graven – Lieve Lies op zomerkamp


Lies gaat voor het eerst op kamp, en dat vindt ze best een beetje spannend. Gelukkig is ze snel haar op haar plek bij Konijn en Wasbeer. Ze werken samen om de kampopdrachten tot een goed einde te brengen, en overwinnen zo met elkaars hulp kleine en grote uitdagingen.

ISBN: 9789044853674 – Uitgeverij Clavis – Aantal pagina’s: 40 – Prentenboek


*****

5 van de 5 sterren — Eline


Start scrollen!

Vanaf hier weet je binnen één minuut of dit boek bij je past.

Recensie in één zin

‘Een nieuw, prachtig vormgegeven avontuur van het dappere eendje Lies.’

Verhaallijn

*****

Lieve Lies op zomerkamp is het derde avontuur van het dappere, kleine eendje Lies. In dit avontuur lees je dat Lies op zomerkamp gaat. Dat is best een beetje spannend! Eenmaal aangekomen bij het kamp, zijn er heel veel lieve dieren die Lies op haar gemak stellen. Samen met Konijn en Wasbeer doen ze allerlei opdrachten waarbij ze hun eigen grenzen verleggen want samen kom je nét een stukje verder.
Tussendoor lees je allerlei weetjes over de natuur in de zomer.
— Eline

Illustraties

*****

De cover van Lieve Lies op zomerkamp is kleurrijk en vrolijk om te zien. Deze stijl zet zich voort door de rest van dit prentenboek. De illustraties zijn steeds gemaakt over de gehele spread waardoor er een mooi beeld van de omgeving wordt weergegeven. Er zijn veel verschillende dieren op het zomerkamp waar Lies is en al deze dieren hebben lieflijke gezichtsuitdrukkingen. Wanneer je leest dat één van de dieren iets spannend vinden, zie je dit terug aan hun gezichtsuitdrukking. Mijn favoriete prent is die van Lies, Konijn en Wasbeer die in de tent zitten en wanneer het begint te onweren. Hier is heel mooi gebruikgemaakt van lichtinval en je ziet hoe Konijn en Wasbeer Lies willen helpen op dat moment.
— Eline

Stukje uit het boek

Voor wie is het boek?

Lieve Lies op zomerkamp is geschikt om voor te lezen aan kinderen vanaf vier jaar.

Voor meisjes of jongens?

meisje-of-jongen-1

50%

50%

Type verhaal?

1 lang verhaal
dikke-pil

Ook gelezen? Hoeveel sterren krijgt dit boek van jou?

 


boekiewoogie-beeldmerk


+ Er zijn nog geen reacties

Reactie toevoegen

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.