Recensie: Aniek Keijsers – Pannenkoek & Co

Recensie: Aniek Keijsers – Pannenkoek & Co


Pannenkoek & co biedt naast basisrecepten voor pannenkoeken en poffertjes (met gluten-, lactosevrije en vegan opties) een breed scala aan internationale receptuur van pannenkoeken en poffertjes en alle varianten hierop. Van de ouderwetse drie-in-de-pan, vegan poffertjes tot en met Kaiserschmarrn uit Oostenrijk en duizend-en-één-gaten-pannenkoekjes uit Marokko. Met Pannenkoek & co reis je de wereld rond en ontdek je dat overal, van China tot Zuid-Amerika, de pannenkoek een vast onderdeel van de eetcultuur is. Van ontbijt tot avondmaal en van snack tot een feestelijke pannenkoekentaart.

ISBN: 9789461433466 – Uitgeverij Good Cook – Aantal pagina’s: 76 – Kookboek


*****

5 van de 5 sterren — Frederique


Start scrollen!

Vanaf hier weet je binnen één minuut of dit boek bij je past.

Recensie in één zin

‘Pannenkoeken bakken die net iets anders zijn dan je gewend bent.’

Wat was mijn favoriete gerecht uit dit boek?

*****

Ik heb verschillende recepten uit Pannenkoeken & co gemaakt en eigenlijk waren ze allemaal lekker. De okonomiyaki, kaiserschmarrn en blini zijn echte aanraders en ga ik zeker nog een keer maken. Sommige pannenkoeken waren wat makkelijker om te maken, zoals de Finse pannu kakku die in de oven moet, en andere hadden een langere voorbereidingstijd, bijvoorbeeld de Japanse okonomiyaki.
— Frederique

Instructies

*****

De instructies van Pannenkoeken & co zijn kort en duidelijk te volgen. Je hebt per gerecht een ingrediëntenlijst en verdere benodigdheden. Het merendeel van de gerechten heeft ook nog een afbeelding van de desbetreffende pannenkoeken of poffertjes. De bereidingstijd staat alleen in het recept zelf en niet los bovenaan vermeld, hierdoor moet je soms even goed kijken hoeveel tijd je kwijt bent aan een recept.
— Frederique

Voor wie is dit boek?

Pannenkoeken & co is voor de echte pannenkoekenliefhebbers die graag een keer andere pannenkoeken dan normaal willen maken. Je hoeft hier geen sterrenchef voor te zijn, maar een klein beetje ervaring met pannenkoeken bakken is misschien wel handig.
— Frederique

Voor vrouwen of mannen?

vrouw-of-man

50%

50%

Hoe dik is de pil?

 76  pagina’s
dikke-pil

Ook gelezen? Hoeveel sterren krijgt dit boek van jou?

 


boekiewoogie-beeldmerk



+ Er zijn nog geen reacties

Reactie toevoegen

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.